• 1
 • 2
 • 3
 • 1

за компанијата

Шангај Langzhi Опрема за заварување копродукции, Ltd специјализирана за производство и продажба на плазма автоматски опрема за заварување, сечење со плазма машини, сечење со плазма комплетна опрема итн Нашите производи се користат за различни видови на обоени метали, заварување. Нашата професионална опрема за заварување може да се обезбеди добра услуга за различни видови на области, како што се садови под притисок, боење и завршна обработка машини, храна машини, животната средина, заштита и фармација,

Гледај Повеќе

нашите servies

Искусни и страсна кориснички интерфејс дизајнер со интеракцијата дизајн позадина.

 • 1.Customized & Зачувај трошоци

  1.Customized & Зачувај трошоци

  Обезбеди економска и погоден за заварување машина во согласност со реалните вашите барања. Ние сме професионални група и да се направи опрема лесен-за-користење.

 • 2.Effective дебагирање период со професионален тим

  2.Effective дебагирање период со професионален тим

  Со напредна заварување систем и професионална група, ние гаранција за кратко време дебагирање, како и да бидете сигурни дека квалитетот на заварување со висока помине процент (над 98%).

 • 3.Technology поддршка и доживотно одржување

  3.Technology поддршка и доживотно одржување

  Ние може да обезбеди сеопфатна технологија поддршка, бесплатна обука и гаранција за една година, доживотно одржување.

нашите производи

Искусни и страсна кориснички интерфејс дизајнер со интеракцијата дизајн позадина.

апликација

Прашање Сега
 • * CAPTCHA: Ве молиме изберете камион

WhatsApp Online Chat !