висока дефиниција внатрешна

Краток опис:

Преглед нашата заварување систем е единство на лонгитудинални и кружни цвест заварување. Се користи во буре, барабан и внатрешна цевка заварување, сфаќајќи квалитет префект заварување. Ние донесе Sony 720P сонда со висока дефиниција (Camere) .Light авто-филтер кога генерираат лак, уредот .Wire-feed ред монитор слика е опремена за жица храна welding.Perfect обликување, помалку деформација и парична казна квалитет заварување. Широко се користи во индустријата нерѓосувачки цевки, садови под притисок, боја машини, храна Machi ...


детали за производот

Тагови производ

Преглед

нашите заварување систем е единство на лонгитудинални и кружни цвест заварување. Се користи во буре, барабан и внатрешна цевка заварување, сфаќајќи квалитет префект заварување.                         

      Ние донесе Sony 720P сонда со висока дефиниција (Camere) .Light авто-филтер кога

генерирање на лак, уредот .Wire-feed ред монитор слика е опремена за жица храна welding.Perfect обликување, помалку деформација и парична казна квалитет заварување. Широко се користи во индустријата нерѓосувачки цевки, садови под притисок, боја машини, храна machiney, аптека машини и др

f333754642

Параметри

должина опсег заварување  12000mm
дијаметар опсег заварување 219mm-3000mm
брзина количка 0-2000mm / min
дебелина заварување 2mm-20mm

ab5a856ea1 cdbd4cf232 ea27c74528


 • : Претходна
 • Следно:

 • Испратете ја вашата порака:

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете знаме

  Поврзани производи

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете клучни

  WhatsApp Online Chat !