поврзување на машина

Краток опис:

поврзување на машина Имаме дизајниран и развиен за поврзување на опрема на свој врз основа на нашето долгогодишно искуство се собраа на нерѓосувачки челик површина цевка заварување. Нејзината предност е со голема брзина за цвест-линк, и цвест е на просечна височина, не конкурирам на страните и без оштетување на површината. Тоа би можело да се обезбедат подобри услови за автоматско заварување ефикасно да се подобри фабрикувани ефикасно пред заварување со цел да стипендист на квалитетот на заварување. Таа е погодна за на самото место заварување на врската нерѓосувачки челик ...


детали за производот

Тагови производ

поврзување на машина

Имаме проектирани и развиени на поврзување машини на нашите сопствени врз основа на нашето долгогодишно искуство се собраа на нерѓосувачки челик површина цевка заварување. Нејзината предност е со голема брзина за цвест-линк, и цвест е на просечна височина, не конкурирам на страните и без оштетување на површината. Тоа би можело да се обезбедат подобри услови за автоматско заварување ефикасно да се подобри фабрикувани ефикасно пред заварување со цел да стипендист на квалитетот на заварување. Таа е погодна за на самото место заварување на нерѓосувачки челик поврзување-раб (дијаметар е 219mm-1000mm и дебелина е 2mm-30mm). Тоа е многу побрзо отколку традиционалните задржи на самото место заварување и не постои вовлекување и нема потреба да се промени модул.

38a3a4837d 61b15347ac bc4e8550e2


 • : Претходна
 • Следно:

 • Испратете ја вашата порака:

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете камион

  Поврзани производи

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете автомобили

  WhatsApp Online Chat !