Мал надолжен дебелина опрема за заварување

Краток опис:

Мал надолжен дебелина опрема за заварување Ова дупчење екипаж е посветена на поддршка на употребата на заварување извор на енергија (вклучувајќи аргон се заварување / гас штит заварување / плазма заварување). Тоа е поудобно и suitbale да ги обработи надолжно и дебелина заварување за тенка плоча работа парче.  


детали за производот

Тагови производ

Мал надолжен дебелина опрема за заварување

Ова дупчење екипаж е посветена на поддршка на употребата на заварување извор на енергија (вклучувајќи аргон се заварување / гас штит заварување / плазма заварување).

Тоа е поудобно и suitbale да ги обработи надолжно и дебелина заварување за тенка плоча работа парче.

79b934fe07 79bf13f6b7 db8e14e1dd ddc7db57b8

 


 • : Претходна
 • Следно:

 • Испратете ја вашата порака:

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете Куп

  Поврзани производи

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете ѕвезда

  WhatsApp Online Chat !