заварување ротатор

Краток опис:

заварување ротатор заварување ротатор е асистент опрема за заварување употреба. Да се ​​добие право позиција преку поместување и revolving.Uesd со манипулатор и заварувач, како автоматски центар заварување или како парче ротатор кога прирачник welding.We донесе VFD како контрола на брзината која има висока точност .control кутија може да се постигне целта на долго- далечина или работа поврзаност кога интерфејс со манипулатор и заварувач. Заварување ротатор се состои од уред за навалување и се врти device.To се бара заварување или ...


детали за производот

Тагови производ

заварување ротатор

Заварување ротатор е асистент опрема за заварување употреба. Да се ​​добие право позиција преку поместување и revolving.Uesd со манипулатор и заварувач, како автоматски центар заварување или како парче ротатор кога прирачник welding.We донесе VFD како контрола на брзината која има висока точност .control кутија може да се постигне целта на долго- далечина или работа поврзаност кога интерфејс со манипулатор и заварувач.

Заварување ротатор се состои од уред за навалување и се врти device.To се бара заварување или assemblying агол преку кревање платформа. Контрола на брзината на платформата е VFD што доведува до задоволни заварување speed.Customize е на располагање во зависност од вашите барања.

0e085fdd23 6cfa0913c1 adb463ce83 c73b9cdea1


 • : Претходна
 • Следно:

 • Испратете ја вашата порака:

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете куќа

  Поврзани производи

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете Куп

  WhatsApp Online Chat !