• 1
 • 2
 • 3
 • 1

Rreth kompanisë

Shanghai Langzhi Welding Equipment Co, Ltd, e specializuar në prodhimin dhe shitjen e plazma auto-saldim pajisjet, makinat e prerjes plazma, plazma prerja pajisje të plotë etj Prodhimet tona janë përdorur gjerësisht për lloje të ndryshme të metaleve me ngjyra saldim. Pajisjet tona profesionale saldim mund të ofrojnë shërbim të mirë për lloje të ndryshme të zonave, të tilla si enëve nën presion, ngjyrosje & përfunduar makineri, makineri e ushqimit, mbrojtjen e mjedisit dhe farmaci,

Shiko më shumë

Servies tona

Me përvojë dhe i pasionuar projektuesi user interface me sfond dizajn ndërveprim.

 • 1.Customized & Save kosto

  1.Customized & Save kosto

  Sigurimi i makinës saldim ekonomike dhe të përshtatshme në përputhje me kërkesat tuaja aktuale. Ne jemi një grup profesional dhe për të bërë pajisje të lehtë për ta përdorur.

 • Periudha 2.Effective debugging me një ekip profesional

  Periudha 2.Effective debugging me një ekip profesional

  Me sistemin saldim avancuar dhe grup profesional, ne garantojmë një kohë të shkurtër debugging, si dhe për të siguruar cilësinë saldim me për qind të lartë të kalojë (mbi 98%).

 • Mbështetja 3.Technology & mirëmbajtje gjatë gjithë jetës

  Mbështetja 3.Technology & mirëmbajtje gjatë gjithë jetës

  Ne mund të sigurojmë mbështet gjithëpërfshirëse teknologji, trajnim falas dhe garanci për një vit, mirëmbajtjen gjatë gjithë jetës.

produktet tona

Me përvojë dhe i pasionuar projektuesi user interface me sfond dizajn ndërveprim.

aplikacion

Enquiry TANI
 • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni avionit

WhatsApp Online Chat !