cross-manipulator

Përshkrim i shkurtër:

Përmbledhje sistemi ynë saldim përbëhet nga manipulator kryq, saldim kthyer rul, rrotulluese saldim dhe .Appliances tjera asistent Pajisje: enë nën presion, diametër të madh tub gjatësore dhe rrethore saldim damar dhe të mbuluar sferike dhe bërryl saldim montim. Ne e pranojmë TIG dhe saldator plazma, plazma si bazë, TIG (wire ushqim) si saldim mbuluar Njëra-side, i derdhur me dy anë. hark të zhytur, si mbulesë është gjithashtu i realizueshëm sipas saldim kërkesë teknologjisë. Figurë: CONVERY flexiblely, bashkë ...


Detail Product

Produkt Tags

Përmbledhje

Sistemi ynë saldim përbëhet nga manipulator kryq, saldim kthyer rul, rrotulluese saldim dhe .Appliances tjera asistent Pajisje: enë nën presion, diametër të madh tub gjatësore dhe rrethore saldim damar dhe të mbuluar sferike dhe bërryl saldim montim.

Ne e pranojmë TIG dhe saldator plazma, plazma si bazë, TIG (wire ushqim) si saldim mbuluar Njëra-side, i derdhur me dy anë. hark të zhytur, si mbulesë është gjithashtu i realizueshëm sipas saldim kërkesë teknologjisë.

Figurë: CONVERY flexiblely, operation.Customize përshtatshëm është në dispozicion sipas kërkesës tuaj.

a272c41c78

Parametrat

varg saldim gjatësi         1500mm-12000mm
saldim varg diametër      400-5000mm
shpejtësia karrocë      0-1500mm / min
trashësi saldim      3-30mm

e485d58d44 150fd50984 ff7a01d51a daf130b721


 • : Previous
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni avionit

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni avionit

  WhatsApp Online Chat !