Edge saldim rreze

Përshkrim i shkurtër:

- Përmbledhje Edge-rreze sistemi automatike saldim është përdorur gjerësisht në shtresë gjatësore dhe damar rrethore saldim makinë jonë saldim mund të realizojë saldim gjatësor shtresë veç e veç. saldim rrethore damar është në dispozicion kur përdoret me saldim kthese rul. Performanca Perfect në çelik, inox, saldim titan. Ne e pranojmë TIG dhe saldator plazma, plazma si bazë, TIG (wire ushqim) si saldim mbuluar Njëra-side, i derdhur me dy anë. hark të zhytur, si mbulesë është gjithashtu i realizueshëm sipas teknologjisë saldim ...


Detail Product

Produkt Tags

- Përmbledhje

Edge-rreze sistemi automatike saldim është përdorur gjerësisht në shtresë gjatësore dhe tegel saldim rrethore jonë saldim me makinë mund të realizojë shtresë gjatësore saldim veç e veç. saldim rrethore damar është në dispozicion kur përdoret me saldim kthese rul. Performanca Perfect në çelik, inox, saldim titan.

Ne e pranojmë TIG dhe saldator plazma, plazma si bazë, TIG (wire ushqim) si saldim mbuluar Njëra-side, i derdhur me dy anë. hark të zhytur, si mbulesë është gjithashtu i realizueshëm sipas saldim kërkesë teknologjisë.

Figurë: kualitet të mirë saldim, pamja e përsosur, cilësi të qëndrueshme, deformim të vogël, zona më pak të zënë dhe i përshtatshëm CONVERY detalit.

6d96baf6f6

-Parametrat

  

varg saldim gjatësi 6000-12000mm 
saldim varg diametër 219-3000mm 
varg shpejtësia saldim  0-2000mm / min 
saldim varg trashësi 3-30mm (nën 10mm, nuk beveling) 

b6fd9ac702 ebb323ed16 58aacbd23c ac287d381b


 • : Previous
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Car

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni avionit

  WhatsApp Online Chat !