Sistemi saldim urë

Përshkrim i shkurtër:

Overview This system is made up with gallows frame, walking-bogie and wheel shelf.It is with two sets plasma welding machine and two sets of argon arc welding machine, which could save space with its max. limitation.It could be proceeded to the longitudinal seam welding and circle seam welding for two work-pieces at the same time. This could improve welding efficient greatly. Parameters welding length range 1000–12000mm  welding diameter range 219—5000mm welding speed ran...


Detail Product

Produkt Tags

Përmbledhje

Ky sistem është i përbërë me trekëmbësh kornizë, ecin-Bogie And shelf.It rrota me makinë saldim dy grupe plazma dhe dy grupe të argon saldim me hark të makinës, e cila mund të shpëtojë hapësirë ​​me max e saj. limitation.It mund të procedohet në saldim damar dhe rrethit saldim gjatësor damar për dy punë-copa në të njëjtën kohë. Kjo mund të përmirësojë saldim efikase në masë të madhe.

28dbf4bd79

Parametrat

varg saldim gjatësi 1000-12000mm 
saldim varg diametër 219-5000mm
varg shpejtësia saldim 0-1500mm / min
saldim varg trashësi 3-30mm (nën 10mm, nuk beveling)

7ce84e7915

b3cd278dd6 c879d0ba87


 • : Previous
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Star

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Key

  WhatsApp Online Chat !