definicion të lartë të brendshme

Përshkrim i shkurtër:

Përmbledhje sistemi ynë saldim është uniteti i saldim gjatësor & rrethore shtresë. Përdoret në fuçi, daulle dhe tub saldim të brendshëm, e kuptuar cilësinë saldim prefekt. Ne e pranojmë Sony 720P definicion të lartë hetim (Camere) .Light vetë-filtër, kur gjenerojnë hark, gjobë monitor picture pajisje .Wire-ushqim është e pajisur për të teli-ushqim welding.Perfect derdhur, më pak deformim dhe kualitet të mirë saldim. përdorur gjerësisht në industri inox tub, enë nën presion, makineri ngjyrë, machi ushqim ...


Detail Product

Produkt Tags

Përmbledhje

sistemi ynë saldim është uniteti i saldim gjatësor & rrethore shtresë. Përdoret në fuçi, daulle dhe tub saldim të brendshëm, e kuptuar cilësinë saldim prefekt.                         

      Ne e pranojmë Sony 720P definicion të lartë hetim (Camere) .Light vetë-filter kur

gjenerojë hark, gjobë monitor picture pajisje .Wire-ushqim është e pajisur për të derdhur welding.Perfect wire-ushqim, pak deformim dhe kualitet të mirë saldim. përdorur gjerësisht në industri inox tub, enë nën presion, makineri ngjyrë, machiney ushqimore, makineri farmaci dhe etj

f333754642

Parametrat

varg saldim gjatësi  12000mm
saldim varg diametër 219mm-3000mm
shpejtësia karrocë 0-2000mm / min
trashësi saldim 2mm-20mm

ab5a856ea1 cdbd4cf232 ea27c74528


 • : Previous
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni flamurin

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Star

  WhatsApp Online Chat !