saldim jointed bordit

Përshkrim i shkurtër:

Overview This welding system adopts piano-type clamp method, little welding deformation and welding quality is greatly high and it is suitable for plate’s (thickness is 0.4mm-10mm)  longitudinal seam welding, or matched to other welding technology method, such as TIG/MIG/MAG/PLASMA. Based on work-piece’s structural, choose standard series of frock or special tailor-made based on requirement. Parameters   welding length range 1500–12000mm  welding speed range 0-1500mm/min welding...


Detail Product

Produkt Tags

Përmbledhje

Ky sistem saldim miraton metodën pirg piano-lloj, pak deformim saldim dhe cilësisë saldim është shumë e lartë dhe është e përshtatshme për pjatë-së (trashësi është 0.4mm-10mm) saldim gjatësor shtresë, apo krahasohen me metodë tjetër e teknologjisë saldim, të tilla si TIG / MIG / MAG / plazma. Bazuar në strukturore, zgjidhni seri standarde të punës-Piece së fustan apo të veçantë me porosi i bërë në bazë të kërkesës.

c5bd4bc67a

Parametrat

 

varg saldim gjatësi 1500-12000mm 
varg shpejtësia saldim 0-1500mm / min
saldim varg trashësi 3-30m (nën 10mm, nuk beveling)

25ab4b8b55 359b08b58a cdd3252cfd


 • : Previous
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Tree

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Star

  WhatsApp Online Chat !