lidh makinë

Përshkrim i shkurtër:

lidh makinë Ne kemi projektuar dhe zhvilluar makinat e lidhin me forcat tona bazuar në shumë vite tonë përvojë në çelik inox zonën saldim tub mbledhur. Përparësia e saj është me shpejtësi të lartë për damar-lidhje, dhe damar është në lartësi mesatare, nuk ka sidewall goditur dhe nuk ka dëme në sipërfaqe. Ajo mund të sigurojë kushte më të mira për saldim auto për të përmirësuar në mënyrë efektive të fabrikuara efikas para saldim në mënyrë që të grantit të cilësisë saldim. Ai është i përshtatshëm për saldim me vend e lidhjes çelik inox ...


Detail Product

Produkt Tags

lidh makinë

Ne kemi projektuar dhe zhvilluar makinat e lidhin me forcat tona bazuar në shumë vite tonë përvojë në çelik inox zonën saldim tub mbledhur. Përparësia e saj është me shpejtësi të lartë për damar-lidhje, dhe damar është në lartësi mesatare, nuk ka sidewall goditur dhe nuk ka dëme në sipërfaqe. Ajo mund të sigurojë kushte më të mira për saldim auto për të përmirësuar në mënyrë efektive të fabrikuara efikas para saldim në mënyrë që të grantit të cilësisë saldim. Ai është i përshtatshëm për saldim me vend e çelik inox lidh-damar (diametër është 219mm-1000mm dhe trashësi është 2mm-30mm). Ajo është shumë më shpejt se saldim tradicionale vend ndërpreje dhe nuk ka asnjë gjurmë dhe nuk ka nevojë për të ndryshuar modul.

38a3a4837d 61b15347ac bc4e8550e2


 • : Previous
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Truck

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni House

  WhatsApp Online Chat !