On-line Stainless steel

Përshkrim i shkurtër:

Përmbledhje Ky sistem është mbledhur kundër me makinë tub-marrjes. Kjo mund të krahasohen me shumë lloje të konfigurimit në varësi të nevojshme. P + T: Për shtënë grusht, plazma do të miratohet për bottoming përshkojnë për të bërë damar saldim të jetë një vijë e drejtë mesatare (Një e shtënë mund të kalojë nëpër 8mm ose bellowing pjatë trashësi). Për të shtënë e dytë, argon hark makinë saldim do të përdoret për riparimin e për të bërë sipërfaqe të lëmuar, pa sidewall pres .. T + P + T: shtënë e parë është ngroh paraprakisht me saldim argon hark, s ...


Detail Product

Produkt Tags

Përmbledhje

 Ky sistem është mbledhur kundër me tub-marrjes makinë. Kjo mund të krahasohen me shumë lloje të konfigurimit në varësi të nevojshme.

P + T: Për shtënë grusht, plazma do të miratohet për bottoming përshkojnë për të bërë damar saldim të jetë një vijë e drejtë mesatare (Një e shtënë mund të kalojë nëpër 8mm ose bellowing pjatë trashësi). Për të shtënë e dytë, argon hark makinë saldim do të përdoret për riparimin e për të bërë sipërfaqe të qetë, pa sidewall pres ..

T + P + T: shtënë e parë është ngroh paraprakisht me saldim argon hark, e shtënë e dytë është që të përdorin plazma saldim pershkues dhe topi i tretë është për të riparuar duke përdorur saldim me hark argon, ose duke shtuar në dispozicion saldim-tela për të bërë jashtme damar saldim sipërfaqe modul bukur . Ky sistem është i përshtatshëm për trashësi 1.8mm-12mm SS tub trillim linjë.

T + T + T: duke adoptuar teknologji muti-negative saldim pole, ngritur 3 janë saldim vend në saldim linjë fabrikimit, shpejtësia saldim do të përmirësohet duke kalorive mbivendosen. shtënë e parë kanë funksionin ARC-ritëm, ajo mund të në mënyrë efektive të hequr të naftës dhe të papastërtisë dhe të para-ngrohje për punë-copë. Dërgo shtënë është për saldim përshkojnë dhe topi i tretë është për të riparuar. Kjo në mënyrë efektive mund të shmangur duke shkaktuar përzierjen / pore / rërës-vrimë etj Kjo është usded gjerësisht në saldim për përçohen nëpërmjet ushqimit tub klasën sanitare / tub ngrohjes-këmbimit / tub kondensator dhe Ti Tube

08796ab4c1

Parametrat

Welding aktuale             0-500A
shpejtësia Welding         0-3000mm / min
trashësi saldim         2-12mm

1ef767e580

957c1b9d00 bb9fd2f793


 • : Previous
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Truck

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni avionit

  WhatsApp Online Chat !