angazhimi shërbimit

 angazhimi shërbimit

 Ne ofrojmë 24-orë shërbim mbërritjes, mbështetjen e teknologjisë lirë dhe mirëmbajtjen vjetore.
     Ne do të drejtojë klientit riparimin sende me telefon, ndërsa i kalon quarantee, ose ne do të mbërrijë në një ditë për të ndihmuar Mirëmbajtje nëse është e nevojshme.


Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Key

WhatsApp Online Chat !