gjatësore nënbarkëz Saldim Pajisje të vogla

Përshkrim i shkurtër:

gjatësore nënbarkëz pajisje e vogël saldim Kjo ekuipazhit shpimit është i përkushtuar përdorimin mbështetës të saldim burim të energjisë (duke përfshirë argon janë saldim / mburojë gazit saldim saldim / plazma). Ai është më i përshtatshëm dhe suitbale të procesit të gjatësisë dhe nënbarkëz saldim për pjatë hollë punë-copë.  


Detail Product

Produkt Tags

gjatësore nënbarkëz Saldim Pajisje të vogla

Kjo ekuipazhit shpimit është i përkushtuar përdorimin mbështetës të saldim burim të energjisë (duke përfshirë argon janë saldim / mburojë gazit saldim saldim / plazma).

Ai është më i përshtatshëm dhe suitbale të procesit të gjatësisë dhe nënbarkëz saldim për pjatë hollë punë-copë.

79b934fe07 79bf13f6b7 db8e14e1dd ddc7db57b8

 


 • : Previous
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Key

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Zemra

  WhatsApp Online Chat !