saldim Rotator

Përshkrim i shkurtër:

saldim Rotator Welding Rotator është pajisje asistent për përdorim saldim. Për të marrë pozicionin e duhur nëpërmjet tilting dhe revolving.Uesd me manipulator dhe saldator, si qendër automatike saldim apo si detalit rrotulluese kur manual welding.We miratojë VFD si kontrollit të shpejtësisë e cila ka kutinë e Accurancy lartë .control mund të arrijë objektivin e afatgjatë Distanca ose operacion lidhje kur ndërfaqe me manipulator dhe saldator. Rotator Welding përbëhet nga pajisje anim dhe të sillen device.To marrë saldim kërkuar ose një ...


Detail Product

Produkt Tags

saldim Rotator

Rotator Welding është pajisje asistent për përdorim saldim. Për të marrë pozicionin e duhur nëpërmjet tilting dhe revolving.Uesd me manipulator dhe saldator, si qendër automatike saldim apo si detalit rrotulluese kur manual welding.We miratojë VFD si kontrollit të shpejtësisë e cila ka kutinë e Accurancy lartë .control mund të arrijë objektivin e afatgjatë Distanca ose operacion lidhje kur ndërfaqe me manipulator dhe saldator.

Rotator Welding përbëhet nga pajisje anim dhe të sillen device.To marrë saldim kërkuar ose kënd Assemblying nëpërmjet heqjes platformë. Platforma kontrollit të shpejtësisë është VFD e cila çon në një speed.Customize saldim kënaqur është në dispozicion sipas kërkesës tuaj.

0e085fdd23 6cfa0913c1 adb463ce83 c73b9cdea1


 • : Previous
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Truck

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Truck

  WhatsApp Online Chat !