saldim kthyer rul

Përshkrim i shkurtër:

saldim kthyer rul saldim ynë kthyer rul për saldim cilindër mund të ndahen në vetë-përafrimin, modeli rregullueshme dhe etj Përfshi bazë, makinë rul, rul rob, kllapa dhe të transmetojë pajisje dhe me makinë të energjisë pajisje dhe pajisje etc.Transmit gjenerojë makinë rul, ngarje detalit nëpërmjet fërkimit midis drejtimit rul dhe detalit. Kuptuar shtresë gjatësore dhe rrethore welding.Equiped me makinë automatike saldim për të promovuar cilësinë saldim, lehtësimin forcën e punës, për të përmirësuar productio ...


Detail Product

Produkt Tags

saldim kthyer rul

saldim ynë kthyer rul për saldim cilindër mund të ndahen në vetë-përafrimin, modeli rregullueshme dhe etj Përfshi bazë, makinë rul, rul rob, kllapa dhe të transmetojë pajisje dhe makinë të energjisë pajisje dhe pajisje etc.Transmit gjenerojë makinë rul, ngarje detalit me anë të fërkimit midis drejtimit rul dhe detalit. Kuptuar shtresë gjatësore dhe rrethore welding.Equiped me makinë automatike saldim për të promovuar cilësinë saldim, lehtësimin forcën e punës, përmirësimin e prodhimit efficient.Cooperating me saldator manual, ajo luan rolin e testimit dhe kuvendit.

Vetë-shtrirjes është aplikuar për saldim të cilindër. Distanca në mes të rollers mund të vetë-rregulluar .Adjusted saldim kthese rollercan të ndahen në manual të çojë-vidë tipit rregullueshme, manual rrufe në qiell të tipit rregullueshme dhe motor rrëshqitje. Distanca në mes të rollers mund të jetë baesd justable në diametër cilindër. ndryshimet në peshë Load nga 5T ndaj ndryshimeve diametër 200T.Welding nga 250mm deri

8000mm, rregulloje është në dispozicion.

0f0e17b46a a12842b8e5 f00e4ccb55 fae466685b


 • : Previous
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Kupën

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Key

  WhatsApp Online Chat !